Robię szybki, chyba krótki update z mojego dnia...
Wczoraj wieczorem postanowiłam, że mimo mojej ręki w gipsie spróbuję podążać za ćwiczeniami w tym filmiku i mi się udało! Zamiast ćwiczeń na rękach robiłam przysiady, brzuszki, bieg w miejscu, po prostu żeby jednak cały czas się ruszać i w ogóle. Poza tym zjadłam pyszne śniadanie i na tym się skończyło. Kolacja to prawdopodobnie pyzy z mięsem czy coś, a na obiad domowej roboty gołąbki.
MNIAM!
Tu zdjęcie mojego cudownego śniadania <3
U -u-uu! Jeszcze coś. Kupiłam sobie po taniości dzbanek filtrujący wodę i jest teraz prawie nie rozłączną częścią mnie < 3
Poza tym crazy things happend today! Więc zapraszam na "daily bloga".
Pozdrawiam
Jakiś tam ziemniak ^^
Wczoraj wieczorem postanowiłam, że mimo mojej ręki w gipsie spróbuję podążać za ćwiczeniami w tym filmiku i mi się udało! Zamiast ćwiczeń na rękach robiłam przysiady, brzuszki, bieg w miejscu, po prostu żeby jednak cały czas się ruszać i w ogóle. Poza tym zjadłam pyszne śniadanie i na tym się skończyło. Kolacja to prawdopodobnie pyzy z mięsem czy coś, a na obiad domowej roboty gołąbki.
MNIAM!
Tu zdjęcie mojego cudownego śniadania <3
U -u-uu! Jeszcze coś. Kupiłam sobie po taniości dzbanek filtrujący wodę i jest teraz prawie nie rozłączną częścią mnie < 3
Poza tym crazy things happend today! Więc zapraszam na "daily bloga".
Pozdrawiam
Jakiś tam ziemniak ^^

Komentarze
Prześlij komentarz