Uła... Jak pewnie zauważyliście nie jest to jakoś specjalnie ambitny blog. Jest on stworzony aby ruszyć moje dupsko i coś ze sobą zrobić w 2019 roku. Poza tym chce coś o młodej sobie zostawić i w przyszłości się z tego pośmiać czy coś. Nie zdziwię się jak nigdy nie zobaczę tu nikogo oprócz siebie i moich znajomych. Więc.. yy... Tak zapraszam ^^ Zapraszam też do zobaczenia mojego "daily bloga" klikając: | | \/ \/ ...
Robię szybki, chyba krótki update z mojego dnia... Wczoraj wieczorem postanowiłam, że mimo mojej ręki w gipsie spróbuję podążać za ćwiczeniami w tym filmiku i mi się udało! Zamiast ćwiczeń na rękach robiłam przysiady, brzuszki, bieg w miejscu, po prostu żeby jednak cały czas się ruszać i w ogóle. Poza tym zjadłam pyszne śniadanie i na tym się skończyło. Kolacja to prawdopodobnie pyzy z mięsem czy coś, a na obiad domowej roboty gołąbki. MNIAM! Tu zdjęcie mojego cudownego śniadania <3 U -u-uu! Jeszcze coś. Kupiłam sobie po taniości dzbanek filtrujący wodę i jest teraz prawie nie rozłączną częścią mnie < 3 Poza tym crazy things happend today! Więc zapraszam na "daily bloga" . Pozdrawiam Jakiś tam ziemniak ^^